ГЕОРЕШІТКА ОБ'ЄМНА
Георешітка об'ємна. Мета та сфера застосування
Дуже часто, при роботі з нестабільними ґрунтами використовуються георешітки. Це спеціальна конструкція, синтетичні стрічки якої скріплюються між собою у шаховому порядку, зварюються та утворюють окремі осередки у яких фіксують наповнювач. Мета встановлення решіток – це стабілізація слабких ґрунтів, тобто зміцнення схилів берегів, водойм, каналів та інших ландшафтних благоустроїв. Разом із ґратами додатково використовується й інші геосинтетичні матеріали, вирішуючи комплексні завдання у будівництві.
Залежно від висоти, крутості схилу та планованого матеріалу засипки рекомендується застосовувати ту чи іншу георешітку.
Асортимент
Георешітка об'ємна 16х16
Осередок 16см на 16см з висотою 5см, 10см, 15см, 20см.
Один такий модуль у розкладеному вигляді займає площу 3м на 4м (12м²)
Георешітка об'ємна 20x20
Осередок 20см на 20см з висотою 5см, 10см, 15см, 20см.
Один такий модуль у розкладеному вигляді займає площу 3м на 5м (15м²)
Георешітка об'ємна 33х33
Осередок 33см на 33см з висотою 5см, 10см, 15см, 20см.
Один такий модуль у розкладеному вигляді займає площу 2,43м на 8,23м (20м²)
Ваш розмір
Є можливість виготовлення модулів об'ємних георешіток під Ваш розмір.
Як купити георешітки
Наша компанія здійснює виробництво, продаж та доставку георешіток до будь-якого міста України.
Зателефонувавши нам за телефонами: +38 (068)771-71-70, +38 (066) 474-57-48,ми надамо детальну консультацію щодо укладання, вартості та термінів поставки замовлень.
Параметри конструкції:
- георешітка за своєю конструкцією схожа на стільники або осередки, де поліпропіленові стрічки з'єднані в шаховому порядку. Вони є міцним фіксатором для будь-якого наповнювача – щебеню, ґрунту чи бетону. Кожна секція в георешітці має певну гнучкість, що дозволяє повторювати рельєфність місцевості.
- матеріал грат не піддається впливу агресивних середовищ, не схильний до гниття, впливу комах і гризунів, а також інших впливів навколишнього середовища. За допомогою цих конструкцій можна уникнути обвалу, зсуву ґрунту або просто зміцнити схил.
- при транспортуванні не займає багато місця, тому що перевозиться у складеному стані
Принцип дії георешіток
Розглянемо дію георешітки з прикладу схилу. Будь-який схил або укіс схильний до руйнування, оскільки безліч дрібних частин ґрунту нестабільні та постійно переміщаються вниз. У свою чергу георешітка спільно з геотекстилем зупиняє цей рух частинок. У порівнянні з масштабами схилу, розмір осередків дуже маленький, завдяки цьому грунт фіксується і залишається на своєму місці.
Застосування георешіток
Георешітки використовують при виконанні наступних робіт:
- захист від обвалу та зсуву
- фіксування крутих схилів
- зміцнення ґрунтів у різних сферах дорожнього будівництва
- зміцнення зон водойм
- ландшафтному благоустрої дворів, паркінгів
Переваги георешітки:
- матеріал стійкий до агресивного середовища ґрунтової води
- незначна вага та компактність при транспортуванні
- надійність при зміцненні схилів
- захист від водної та вітрової ерозії ґрунту
- монтаж без використання дорогого обладнання (підйомний кран для укладання залізобетонних плит)
- як наповнювач для георешітки використовуємо будь-який статичний матеріал (грунт, щебінь, дрібний камінь, декоративний наповнювач)
Особливості монтажу георешітки:
Відповідно до технології, перед встановленням георешіток - ґрунт готують (надають потрібну форму, розрівнюють, ущільнюють). Підготовка ґрунту здійснюється в кілька етапів і безпосередньо залежить від завдань, поставлених перед майбутньою ділянкою.
Георешітки закріплюють анкерами, які являють собою арматуру довжиною від 400-1200мм. Георешітку укладають разом з прошарком з геотекстилю, який є дренажем для ділянки, що зміцнюється, а також перешкоджає перемішування (опускання) насипного шару в грунт основи. Таким чином підвищується жорсткість конструкції та стійкість до різного роду ерозій ґрунту.
Установка такої конструкції проста, головне дотримуватись певних правил. При укладанні георешітки об'ємної не потрібно додаткового обладнання та фахівців.