Геотекстиль
Геотекстиль
Геотекстиль дуже поширений матеріал у будівельних роботах. Може бути як тканий, так і нетканий, який виготовляють із поліпропіленового та поліефірного волокна. Виготовляється голкопробивним або термофіксованим способом.
Ми пропонуємо геотекстилі наступних брендів: Thrace SNW, Geodren, Typar, Пінема, Лавсан, Геотел, Dortex, К.Текс, Геопульс, ГеобелТ та інші.
Ассортимент
Геотекстиль термофіксований поліпропілен
Неткане полотно з поліпропілену з додатковою термофіксацією, що надає йому ексклюзивних фізико-механічних характеристик. Застосовується для армування, дренажу, поділу та фільтрації. Має високі характеристики міцності: механічні властивості з межею міцності на розрив від 6кН до 30 кН; міцність на прокол CBR до 4,8 кН та щільність до 380г/м2. Стандартна ширина рулону 5,4 метра.
Щільність від 90 до 250 г/м²
Геотекстиль голкопробивний поліефір
Геотекстиль голкопробивний поліефір - виготовляється з коротких штапельних волокон поліефіру голкопробивним способом.
Щільності від 100 до 300 г/м² та вище.
Геотекстиль термофіксований поліефір
Геотекстиль термофіксований поліефір - виготовляється з поліефірних штапельних волокон голкопробивним способом з подальшою термофіксацією.
Щільності від 100 до 300 г/м² та вище.
Як купити геотекстиль
Наша компанія здійснює виробництво, продаж та доставку геотекстилю в будь-яке місто України.
Зателефонувавши нам за телефонами: +38 (068)771-71-70, +38 (066) 474-57-48 , ми надамо детальну консультацію щодо укладання, вартості та термінів поставки замовлень.
Може бути як тканий, так і нетканий, який виготовляють із поліпропіленового та поліефірного волокна. Виготовляється голкопробивним або термофіксованим способом.
Використовується кілька технік для виробництва такого текстилю, а саме:
- нитки скріплюються голкопробивним способом - такий геотекстиль називається голкопробивним.
- термофіксований геотекстиль - це голкопробивний геотекстиль з додатковою термофіксацією
- геотекстиль, який виготовлений з мононитки, при виробництві даного геотекстилю розплавлену сировину витягують у нескінченно довгу нитку та у розплавленому стані з'єднують у полотно. Такий геотекстиль тонший
Завдяки таким технологіям геотекстиль має високу пористу та дисперсну структуру./p>
Де знайти та як замовити?
Легше та швидше зробити замовлення геотекстилю на нашому сайті, саме ми пропонуємо якість за доступними цінами. Роблячи замовлення у нашому інтернет-магазині, ви отримуєте не лише якість, а й зручність. Наші менеджери проведуть усі розрахунки, а швидка доставка прискорить початок робіт. Не треба чекати і довго вибирати, телефонуйте нам і будуйте із задоволенням!
Від чого залежить вартість геотекстилю?
На освіту ціни геотекстилю впливає її поверхнева щільність, розривне навантаження, подовження під час розриву, тобто. фізико-механічні властивості. Найчастіше при виборі необхідного геотекстилю орієнтуються на щільність. Це не зовсім правильно, тому що голкопробивний геотекстиль має менші розривні характеристики ніж геотекстиль з термофіксацією при однаковій щільності, також, поліпропіленовий геотекстиль більш міцний ніж поліефірний.
Де знайти та як замовити?
Легше та швидше зробити замовлення геотекстилю на нашому сайті, саме ми пропонуємо якість за доступними цінами. Роблячи замовлення у нашому інтернет-магазині, ви отримуєте не лише якість, а й зручність. Наші менеджери проведуть усі розрахунки, а швидка доставка прискорить початок робіт. Не треба чекати і довго вибирати, телефонуйте нам і будуйте із задоволенням!
Де застосовують геотекстиль?
- Дорожні роботи. Як захисний армуючий шар, для створення своєрідного прошарку між ґрунтом та іншим будматеріалом. Це сприяє розподілу навантаження, знижує вартість робіт, запобігає деформації дороги під час використання.
- При будівництві газо та нафтопроводів. За допомогою геотекстилю йде рівномірний розподіл навантажень, що допомагає зробити стійкою конструкцію.
- Будівництво будинку. Використовують для вимощення, у пластових та вертикальних дренажах, з метою відведення опадів та ґрунтових вод від фундаменту.
- Ландшафтне будівництво. Їм зміцнюють схили різної крутості. Завдяки унікальним властивостям цього матеріалу, знижується напруга на ґрунт та зменшується його розмивання. Також за допомогою геотекстилю та георешітки об'ємної можна змоделювати будь-який дизайн ґрунту.
- Будівництво спорткомплексів. Завдяки дренажним і фільтраційним властивостям геотекстиль відводить ґрунтові води, перешкоджає перемішування різнофракційних насипних матеріалів, проростання бур'янів уповільнюється, а термін використання таких ландшафтів збільшується.
- Будівництво басейнів та штучних водойм. Захищає гідроізоляційні мембрани від механічного пошкодження та виконує амортизаційні функції.
- Садівництво. Геотекстиль виступає бар'єром від бур'янів, захищає рослини від холоду та сонця. За допомогою геотекстилю можна обмежити зростання кореневої системи та керувати нею, тим самим захистити фундаменти та інші будівельні об'єкти від механічного пошкодження корінням дерев. Також, геотекстиль при правильному укладанні забезпечить захист від проростання очерету та інших бур'янів.
Чому геотекстиль чи переваги матеріалу?
Цей матеріал має низку фізичних, хімічних, механічних властивостей, що дозволяє мати низку унікальних переваг.
Найголовніша його перевага це еластичність і міцність до механічних впливів. Витримує великі навантаження, але при цьому не розривається та не втрачає форми.
Має низку інших переваг:
- не гниє, не схильний до розвитку цвілі та грибків;
- стійкий до різноманітних хімічних середовищ (кисла, лужна, органічні розчинники);
- стійкий до вологи;
- екологічний (не завдає шкоди здоров'ю людини та навколишньому середовищу);
- стійкий до кліматичних умов;
- простий у розкрої та монтажі;
- високоміцний;
Функції геотекстилю
Абсолютно всі види геотекстилів, тією чи іншою мірою, виконують такі функції:
- Армування. Витримує на собі підвищені навантаження, що збільшує термін експлуатації конструкції.
- Дренування. Безперешкодно пропускає дренажну та талу воду в нижні шари ґрунту.
- Поділ. Перешкоджає зануренню щебеню в глинистий ґрунт, і перешкоджає змішуванню великої та дрібної фракції.
- Захист. Захист гідроізоляційних мембран від механічних ушкоджень. Наприклад - при будівництві басейнів та полігонів ТПВ.
- Амортизація. Стійкий до механічного впливу та різного роду пошкоджень.
- Фільтрування. Затримує дрібні частинки ґрунту, перешкоджає попаданню цих частинок у дренажні системи, тим самим збільшує термін служби дренажних систем.